René J. van der Helm
BHV | ERO | SHO | EHBO-SEHSO | SEHCI | SEHBK | PM | BHVP
BFA | HKB | HEMS-HKB | BLS-AED | SDB
Regio: Leeuwarden en Friesland · NedCert instructeur sinds: 2012
René J. van der Helm is NedCert gecertificeerd instructeur en is bevoegd om op te leiden voor alle NedCert examens. Hij heeft toestemming van NedCert om het keurmerk te voeren. Dit keurmerk geeft de klant de zekerheid dat de opleiding gegeven wordt door een uitstekende instructeur.
René combineert jarenlange praktijkervaring als gespecialiseerd verpleegkundige en onderbrandmeester. Zijn achtergrond bij de ambulance en de Spoedeisende Hulp (SEH) maakt zijn trainingen realistisch en direct toepasbaar op de werkvloer.
"In mijn lessen gebruik ik praktijkvoorbeelden uit mijn tijd bij de ambulance en SEH, zodat jij in een noodsituatie snel en zelfverzekerd kunt handelen."
René geeft BHV- en EHBO-cursussen via NedCert Experts Leeuwarden, met een gemiddelde beoordeling van 4,9 op Google.
LinkedIn-profiel van René
Een klacht indienen over René van der Helm.